Privātuma politika

Datu apstrāde un uzkrāšana

SIA  A.S Style uzkrāj un saglabā tikai tādus personas datus, kas ir nepieciešami mūsu komercdarbības veikšanai:

  • Vietnes www.asstyle.lv un Klienta saistību izpildei, jeb Klienta veiktā pasūtījuma piegādes noformēšanai.

  • Rēķinu sagatavošanai par darījumu.

  • Vietnes www.asstyle.lv pakalpojumu sniegšanas uzlabošanai;

  • Statistikas nolūkos (piemēram, kādas preces ir vispieprasītākas vai kādās pilsētās / novados mums ir visvairāk pircēju);

Personas dati netiek nodoti vai pārdoti nevienai trešajai personai, izņemot gadījumus, kad tam ir piekritis Klients un tas ir nepieciešams SIA A.S Style un Klienta savstarpējo līgumsaistību izpildei.

Datu aktualizācija, Personas datu rediģēšana vai dzēšana

Nepieciešamības gadījumā Klients ir tiesīgs jebkurā laikā grozīt, papildināt vai dzēst Personas datus, kas par viņu saglabāti viņa lietotāja kontā.

Gadījumā, ja vietnes www.asstyle.lv reģistrētais lietotājs vēlas: pilnībā dzēst savus Personas datus no servisa, radušies kādi jautājumi par jūsu Personas datu izmantošanu, lūdzam kontaktēties ar SIA  A.S Style pa e-pastu: info.a.s.style@gmail.com

Datu drošība un izmantošana

Ja Klients ir nolēmis reģistrēties Vietnē www.asstyle.lv, Klientam tiks lūgts sniegt informāciju par viņa vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi un citiem datiem.

Uzkrātos Klienta Personas datus SIA  A.S Style apstrādās, lai:

izpildītu pasūtījumus; nodrošinātu Klientam informāciju par vietnes www.asstyle.lv precēm; pasūtījuma reģistrēšanas, klientu atbalsta, maksājumu veikšanas un pakalpojumu sniegšanas vajadzībām;

Visi Klienta personas dati, kas kļuvuši zināmi www.asstyle.lv tīmekļa veikala apmeklējuma laikā un veicot pasūtījumus tajā, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju. Mēs veicam visus iespējamos drošības pasākumus (tostarp administratīvos, tehniskos un fiziskos), lai aizsargātu Klienta personas datus. Piekļuve datu apstrādes un izmainīšanas funkcijām ir tikai pilnvarotām personām.

Preču un pakalpojumu pasūtīšana tiešsaistē

Ja Klients vēlas izdarīt pasūtījumu, esot tiešsaistē vietnē www.asstyle.lv, mums ir nepieciešams zināt Klienta vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, pasta adresi. Tas ļauj SIA  A.S Style nodrošināt pilnvērtīgu klienta pasūtījuma izpildi un informēt par pasūtījuma izpildes statusu.

Trešās puses

SIA  A.S Style nenodod Personas datus trešajām personām, izņemot gadījumu, kad tas nepieciešams saprātīgai komercdarbības īstenošanai ar Paysera jeb piegādes noformēšanai ar SIA Omniva vai SIA DPD.
 


Klienta piekrišana

Izmantojot tīmekļa veikala vietni www.asstyle.lv, Jūs piekrītat mūsu privātuma politikas noteikumiem.